تبريک عيد

بنام حضرت دوست

در ابتداء  عید فطر را به تمامی دوستان وآشنایان وهمکاران تبیک عرض نموده وامید است تمامی دوستان از این ماه پر برکت استفاده کامل را برده باشند .

  
نویسنده : مرتضی baghani ; ساعت ٩:٤٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۳٠ مهر ،۱۳۸٥
تگ ها :


خواص الآیات

امام رضا (ع) فرمود : هر کس را مرضی سخت و صعب العلاج باشد نام الهی « یا واحد » را هر روز هزار و یک بار گوید و ورد زبانش گرداند از آن مرض شفا پیدا خواهد کرد.

...............................................................................................

در مهج الدعوات ٬ سید بن طاووس از سعید بن ابی فتح قمی نقل کرده است که : مرا مرضی عظیم بود که طبیبان از علاج آن عاجز بودند به این دعا ( دعای ذیل ) عمل کرده شفا یافتم .

از حضرت امام صادق (ع) روایت است که پیامبر فرمود : هر که را مرضی باشد ٬ بعد از نماز صبح چهل بار بگوید و دست بر آن جا که علت باشد بمالد از آن صحت یابد :

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین حسبنا الله و نعم الوکیل تبارک الله احسن الخالقین و لا حول    و لا قوه الا بالله العلی العظیم

                                                                                                       خواص الآیات

...............................................................................................

از خواص سوره محمد (ص) در روایات آمده است : هر کس این سوره را بنویسد و با هر آب پاکی بشوید و به مریض بدهد ٬ آن مریض شفا پیدا خواهد نمود .

...............................................................................................

در کتاب مصباح کفعمی آمده است که آیه ۱۳۱ و ۱۳۲ سوره طه را بنویسد و بر بیمارببندد ٬بیمار شفا یابد :

رزق ربک عینیک الی ما متعنا به ازواجاْ منهم زهرة الحیوة الدنیا لنفتنهم فیه و رزق ربک خیر و ابقی و امر اهلک بالصلوة و اصطبر علیها لا نسئلک رزقاْ نحن نرزقک و العاقبة للتقوی

 

صادق (ع) فرمود : اگر دختری در خانه مانده باشد و کسی به خواستگاری او نیاید سوره احزاب را بر پاره ای کاغذ بنویسد و در حقّه ( ظرف کوچک که در آن جواهر یا چیز دیگر بگذارند ) بگذارد و آن را در خانه ای که آن دختر باشد قرار دهد خواستگار برای آن دختر بسیار شود .

  
نویسنده : مرتضی baghani ; ساعت ۸:۳٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٠ مهر ،۱۳۸٥
تگ ها :


پليس

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها اولین پیامی که از صداوسیما پخش می شود تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی  است  ودرودیوار شهر پر شده است از شعارهای مردم فریب پلیس مقتدرو.... ایا اقتدار پلیس در برقراری امنیت نیست ایا فلسفه وجودی پلیس برقراری امنیت در جامعه نمی باشدآیافرماندهی پلیس تهران توان برخورد با نا امنی عدم امنیت را دارا می باشد آیا فردی که خود را امین مردم وخادم امت حزب الله می نامد خود به این کلام پایبند می باشد .

 از شما خواهش می کنم به سولات مطرح شده پاسخ دهید

  
نویسنده : مرتضی baghani ; ساعت ۳:۳٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳ مهر ،۱۳۸٥
تگ ها :


 

‫﴿ بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
وَحُصِّلَ مَا فِي الصُّدُورِ ﴿ 10 العاديات ﴾‏

  
نویسنده : مرتضی baghani ; ساعت ۸:۳٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٥ مهر ،۱۳۸٥
تگ ها :